Grupa Krotoski
wspiera elektromobilność

Poznaj nasze Centrum Napraw Samochodów Elektrycznych

Zarezerwuj wizytę już dziś

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.
{{ errorsSecond.first_name.message }}
{{ errorsSecond.last_name.message }}
{{ errorsSecond.email.message }}
{{ errorsSecond.phone_number.message }}
{{ errorsSecond.service.message }}
Wyślij

Dlaczego warto wybrać nasze Centrum?

Samochody elektryczne i hybrydowe niosą ze sobą wiele zmian nie tylko w sposobie eksploatacji, lecz także w procesie serwisowania. Dlatego też naprawy tego typu aut wymagają posiadania eksperckiej wiedzy i doświadczenia.

Centrum Napraw Samochodów Elektrycznych to miejsce, w którym zajmujemy się pracami blacharsko-lakierniczymi oraz serwisami mechanicznymi aut elektrycznych i hybrydowych marek Audi, Volkswagen i Škoda.

Jesteśmy jednym z zaledwie 8 autoryzowanych dealerów w Polsce z uprawnieniami do napraw samochodów elektrycznych i hybrydowych. Decydując się na zakup auta u nas, za pierwszy przegląd po pół roku eksploatacji zapłacisz jedynie 1 zł.

Serwis pełen korzyści

Wykwalifikowani pracownicy
W naszym Centrum naprawami samochodów zajmują się wyłącznie wykwalifikowani pracownicy HVE (High Voltage Expert) oraz HVT (High Voltage Technic), którzy przeszli program szkoleń producenta, upoważniający do napraw pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Proces naprawy zgodny z technologią producenta
Chcąc zapewnić bezpieczną eksploatację samochodu, stosujemy proces naprawy zgodny z normami producenta.

Oryginalne części
Wszystkie naprawy wykonujemy w oparciu wyłącznie o oryginalne części, aby móc zapewnić naszym Klientom gwarancję jakości i trwałości.

Utrzymanie gwarancji
Wszystkie przeglądy i naprawy wykonane poza ASO mogą unieważnić gwarancję. Wybierając serwis w naszym Centrum zapewniamy jej utrzymanie.

Krótkie terminy
Gwarantujemy krótkie terminy i szybko wykonaną pracę. Dzięki pracy naszego zespołu oraz dedykowanym osobom do kontaktu, wszystkie świadczone przez nas usługi odbywają się szybko i sprawnie.

Zarezerwuj wizytę już dziś

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.
{{ errorsSecond.first_name.message }}
{{ errorsSecond.last_name.message }}
{{ errorsSecond.email.message }}
{{ errorsSecond.phone_number.message }}
{{ errorsSecond.service.message }}
Wyślij

Specjalna playlista Krotoski EV Ekspert

Na naszym nowym kanale eksperckim Krotoski Serwis TV utworzyliśmy specjalną playlistę Krotoski EV Ekspert w całości poświęconą elektromobilności.

Oprócz porad dotyczących serwisowania i użytkowania aut elektrycznych, edukujemy w zakresie infrastruktury i poruszamy najważniejsze zagadnienia z dziedziny elektryfikacji. Dedykowana playlista wprowadza naszych Klientów w świat elektromobilności, odpowiada na pytania o zasięg, czas i koszt ładowania pojazdów nowej generacji.

Krotoski EV Ekspert to merytoryczna dawka wiedzy na temat elektromobilności w jednym miejscu!

Watch image

Odwiedź nas

ul. Radzymińska 26703-643 Warszawa Serwis Audi Krotoski Warszawa ul. Radzymińska 7803-752 Warszawa Serwis Volkswagen/Škoda Warszawa ul. Radzymińska 7803-752 Warszawa Serwis Volkswagen/Škoda Warszawa al. Katowicka 8305-830 Nadarzyn Serwis Volkswagen/Škoda Nadarzyn al. Katowicka 4305-830 Wolica Serwis Audi Krotoski Warszawa-Wolica ul. Niciarniana 51/5392-320 Łódź Serwis Audi/Volkswagen/Škoda Krotoski Łódź al. Wł. Bartoszewskiego 1393-341 Łódź Serwis Audi Centrum Łódź ul. Makuszyńskiego 74/7642-209 Częstochowa ul. Makuszyńskiego 78/8042-209 Częstochowa Serwis Volkswagen/Škoda Krotoski Częstochowa Serwis Audi Krotoski Częstochowa

Nasze serwisy znajdują się głównie w środkowej oraz południowej Polsce. Dzięki temu wszyscy nasi Klienci mogą z łatwością skorzystać z profesjonalnej obsługi w zakresie napraw samochodów elektrycznych.Warszawa

  • Autoryzowany Serwis Audi Krotoski Warszawa
  • Autoryzowany Serwis Audi Krotoski Warszawa-Wolica
  • Autoryzowany Serwis Volkswagen/Škoda Krotoski Warszawa
  • Autoryzowany Serwis Volkswagen/Škoda Krotoski Nadarzyn

Łódź

  • Autoryzowany Serwis Krotoski Łódź
  • Autoryzowany Serwis Audi Centrum Łódź

Częstochowa

  • Autoryzowany Serwis Krotoski Częstochowa

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.
{{ errors.first_name.message }}
{{ errors.last_name.message }}
{{ errors.email.message }}
{{ errors.phone_number.message }}
{{ errors.service.message }}
Wyślij