DUMNY
PARTNER

POLSKIEGO ZWIĄZKU
NARCIARSKIEGO

Współpraca Grupy Krotoski i Polskiego Związku Narciarskiego to synergia łącząca dwie pasje - doskonałość w świecie samochodów i dynamiczne emocje narciarstwa. Przez nadchodzący sezon Grupa Krotoski i Polski Związek Narciarstwa będą wspólnie dążyć do osiągnięcia największych sukcesów.

Współpraca obejmuje zagwarantowanie mobilności dla całej kadry zawodników, którzy skorzystają z 36 aut marki Audi oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. Pojazdy te będą im towarzyszyć we wszelkich wydarzeniach sportowych i treningach.

POZNAJ
POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI

WSPÓLNIE NAPĘDZANI
EMOCJAMI

NA DRODZE DO SUKCESU

Kluczowym elementem w osiągnięciu sukcesu jest doświadczenie. Skąd je czerpać? Jego nieograniczonym źródłem są profesjonaliści. Osoby, które dzięki swojej wiedzy potrafią zbudować przewagę na każdej trasie - czy to tej pokrytej asfaltem, czy śniegiem.

POZNAJ
GRUPĘ KROTOSKI

Autoryzowane serwisy

Zapewniamy autoryzowane usługi serwisowe oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Profesjonalni Doradcy

Nasi doradcy cechują się indywidualnym podejściem do Klienta, dzięki czemu są w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Samochody nowe i używane

Jesteśmy dealerem samochodów marek Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche, dostępnym w aż 9 lokalizacjach.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grupa Krotoski to jeden z największych autoryzowanych dealerów samochodów marek Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche w Polsce. Nasza oferta obejmuje sprzedaż aut, kompleksowe usługi serwisowe oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Dzięki doskonałej pozycji rynkowej i prawie 40-letniemu doświadczeniu, znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce rankingu dealerów samochodowych.

NASZE
LOKALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

{{ errors.name.message }}
{{ errors.email.message }}
{{ errors.phone_number.message }}
{{ errors.localization.message }}
Wyślij