Nowy Taigo

Bezkompromisowy każdego dnia.

Taigo – charakter SUV-a, technologia klasy premium, stylowy design nadwozia coupé - to ikona stylu w swoim segmencie!

Spersonalizuj go i nadaj niepowtarzalną, unikalną formę swojej podróży.

Cena katalogowa
87 190
Rata netto 1
702 zł/mc
Moc silnika
95-150 KM
Zużycie paliwa
5,7-6,2 l/100 km
Pojemność bagażnika 2
440 | 1120 litrów
Liczba miejsc
5
1. Rata w leasingu dla przedsiębiorców Leasing Easy Drive dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.
2. Pojemność dla siedzeń rozłożonych | Pojemność dla siedzeń złożonych

Design

R-Line

Ekscytująco sportowy

Dla wszystkich, którzy cenią sportowy charakter, nowy Taigo w wersji R-Line oferuje wysokiej jakości wyposażenie stylistyczne i poprawiające komfort oraz rozwiązania techniczne, dzięki którym Taigo staje się bardziej atrakcyjny nie tylko z zewnątrz, lecz również we wnętrzu.

Więcej informacji o R-Line

Pakiet Design

Lubisz kontrasty?

Nowy Taigo łączy kompaktowe wymiary i doskonały design. Sam możesz zdecydować, jak ostatecznie będzie wyglądało to połączenie. Co powiesz na przykład na czarny dach i pasujące do niego czarne obudowy lusterek zewnętrznych? Pakiet Design1, obejmujący także przyciemnione szyby boczne i tylną szybę, jest dostępny na życzenie dla linii wyposażenia Style.

1. Element wyposażenia opcjonalnego

Przód nadwozia

Nowe oblicze

Już od pierwszego spojrzenia widać, że Taigo jest nowoczesny i sportowy. Jednym z przyciągających wzrok elementów jest listwa diodowa poprowadzona od reflektorów LED Matrix IQ.LIGHT1, które mają wyjątkową grafikę świetlną, aż do logo Volkswagena. Reflektory przeciwmgielne wbudowane są po bokach szerokiego zderzaka.

1. Opcjonalne dla linii wyposażenia Life oraz R-Line, seryjne dla linii wyposażenia Style

Tył nadwozia

Robi wrażenie z każdej strony

Sportowy jest także pochylony tył nadwozia z nowoczesnymi, wąskimi, ciemnoczerwonymi diodowymi światłami tylnymi i pasem świetlnym. Sylwetka coupé – od wyrazistej krawędzi dachu po dynamiczny tylny zderzak – jednoznacznie pokazuje, że nowy Taigo lubi czasem zostawić codzienność daleko w tyle.

Wnętrze

Digital Cockpit

Wszystko, co ważne,
w zasięgu wzroku

Gdy prowadzisz samochód, musisz mieć w zasięgu wzroku wiele istotnych informacji. Seryjny zestaw wskaźników Digital Cockpit z kolorowym wyświetlaczem wysokiej rozdzielczości o przekątnej 20,32 cm (8’’) wyświetla klasyczne treści, jak prędkościomierz i licznik kilometrów. W przypadku Digital Cockpit Pro1 można indywidualnie ustawić konfigurację wyświetlacza o przekątnej 26,04 cm (10’’) i wybrać, jakie informacje mają być wyświetlane, na przykład komunikaty z systemów wspomagających lub kombinacja mapy nawigacji i informacji z systemu multimedialnego. A wszystko to z czytelnymi, atrakcyjnymi grafikami i animacjami.

Wnętrze

Zachęcająco innowacyjne

Wnętrze nowego Taigo od razu zaprasza, by zająć w nim miejsce. Uwagę przyciąga seryjny panel przedni dashboard soft touch lub opcjonalne, kolorowe aplikacje w wersji wyposażenia Style. Od wariantu wyposażenia Life pasażerowie siedzący na tylnych siedzeniach mogą ładować swoje urządzenia ze złącza USB umieszczonego w środkowym podłokietniku. Również kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą, seryjna od wersji wyposażenia Life, pokazuje, że kokpit jest w pełni przygotowany na wyzwania naszych zdigitalizowanych czasów.

Pakiet stylistyczny Visual Green

Wprowadza kolory
do codzienności

Żyj kolorowo. Pakiet stylistyczny Visual Green1 wprowadza świeżość do nowego Taigo. Wnętrze utrzymane jest w kolorze szarym i zdobią je aplikacje dekoracyjne oraz tapicerka siedzeń Visual Green ozdobiona dopasowanym kolorystycznie, zielonym szwem.

1. Element wyposażenia opcjonalnego.

Komfort

Bezprzewodowy App Connect

Twój smartfon może więcej

Dla wygodnego dostępu do aplikacji i treści oferowana jest jako opcja funkcja App-Connect1,2, która pozwala przenieść muzykę, wiadomości, mapy lub audiobooki na ekran systemu Infotainment. App-Connect może korzystać z technologii Apple CarPlay™, Android Auto™ firmy Google i MirrorLink®. Szczególnie przyjemne jest korzystanie z Apple CarPlay™ i Android Auto™ bezprzewodowo w przypadku opcjonalnych systemów nawigacji Discover Media i Discover Pro3 oraz radia Ready 2 Discover4. Możesz także kupić i aktywować App-Connect w późniejszym terminie, korzystając z In-Car Shop5 swojego samochodu.

1. Tylko w połączeniu z radiem Ready 2 Discover lub systemami nawigacji Discover Media i Discover Pro. Przewodowa funkcja App-Connect dostępna dla radia Composition.
2. App-Connect obejmuje technologie Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym należy pamiętać, że niektóre aplikacje nie są oferowane do każdej z tych trzech technologii, funkcje mogą zostać zmienione lub zawieszone przez oferujące je podmioty podczas trwania umowy, a dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay™ na stronie https://www.apple.com/ios/carplay/, dla Android Auto™ na stronie https://www.android.com/intl/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/.
3. Dostępne opcjonalnie dla linii wyposażenia Life, Style i R-Line.
4. Dostępne opcjonalnie dla linii wyposażenia Life.
5. W celu zakupu i korzystania z produktów We Upgrade wymagane jest konto użytkownika Volkswagen ID, ważna umowa We Connect oraz uwierzytelnienie się jako użytkownik główny, co oznacza powiązanie konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto jest również wymagane, aby pojazd był technicznie przygotowany do aktywacji danej usługi We Upgrade. Użytkownik główny może zobaczyć dostępne dla danego pojazdu funkcje We Upgrade w In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie internetowym We Connect (shop.volkswagen-we.com). Produkty płatne można nabyć zarówno w In-Car Shop, jak i w sklepie internetowym We Connect, korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. Zakupione i aktywowane funkcje We Upgrade pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.

Ładowanie indukcyjne

Nie masz kabla do ładowania?
Nie szkodzi.

Czy zawsze masz ładowarkę pod ręką, gdy wyczerpie się bateria w Twoim smartfonie? W nowym Taigo nie musisz się o to troszczyć – wystarczy, że włożysz smartfon do przedniego schowka, a zostanie naładowany indukcyjnie. Naturalnie tylko wtedy, gdy telefon współpracuje ze standardem Qi i gdy wybierzesz odpowiednie wyposażenie dodatkowe, dostępne od bazowej wersji wyposażenia Life.

Szklany dach panoramiczny

Widok na niebo

Z ogromną przeszkloną powierzchnią rozciągającą się na całą szerokość dachu, elektrycznie unoszony i rozsuwany dach panoramiczny, który jest dostępny jako opcja od bazowej wersji wyposażenia Life, już sam w sobie przykuwa uwagę. Wpuszcza do wnętrza dużo światła i pozwala na obserwowanie nieba. A po otwarciu możesz cieszyć się ciepłem promieni słonecznych i świeżym powietrzem. Ile słońca i powietrza ma wpadać, sam decydujesz, gdyż dach można uchylić lub całkowicie otworzyć. A o przyjemną temperaturę - także przy intensywnym nasłonecznieniu - dba przyciemnione szkło i wysokiej jakości roleta przeciwsłoneczna1.

1. W przypadku wyboru dachu panoramicznego, samochód nie posiada relingów dachowych.

Wypełnij formularz.

Skontaktujemy się z Tobą, kiedy cennik i konfigurator dla Nowego Volkswagena Taigo będzie dostępny

{{ errors.first_name.message }}
{{ errors.last_name.message }}
{{ errors.email.message }}
{{ errors.phone_number.message }}
Wyślij